MIRKA JEPUFLEX ANTISTATIC 115×50 Antistatični brusni papir
Visokokakovostni abraziv s širokim področjem uporabe. Poudarek optimizacijskih del je bil brušenje trdega lesa, kot so bukev, breza in hrast. Močan antistatični papir zagotavlja dimenzijsko natančne in zanesljive široke pasove. Popolna vez smole in zrna aluminijevega oksida zagotavljata zelo trpežen izdelek. Zrno silicijevega karbida, daje izdelku dodatno trdnost. Te lastnosti skupaj z dobro prilagojeno gostoto premaza naredijo Jepuflex Antistatic pristen vsestranski izdelek, ki dobro deluje tudi na kovini, plastiki in laku.
-
Stabilnost podlage: antistatični papir omogoča natančno in zanesljivo delovanje – zvitek ostane razmeroma dimenzijsko stabilen tudi pri intenzivni uporabi.
-
Dolga življenjska doba: visoko kakovostno vezivo in trdna zrna omogočajo manj pogostih zamenjav – prihranek časa in stroškov.
-
Vsestranskost: čeprav je optimiziran za trde vrste lesa, se odlično obnese tudi pri kovinah, plastiki in lakiranih površinah.
-
Profesionalni standard: Izdelek sodi v višji razred brusnih materialov – idealen za uporabnike, ki zahtevajo kakovostno in zanesljivo opremo.





